Přijímáme předměty do únorové aukce 2020.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do vánoční aukce 2019.

Číslo položky: 13053
Poslední dražitel: 11074

Bez názvu
barevná litografie, 41 x 46 cm, zaskleno, signováno PD, 13/70, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 23 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2019  21:55:00

do vánoční aukce 2019.