Probíhá příjem předmětů do aukce Září 2020.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE ZÁŘÍ 2020

Číslo položky: 13141
Poslední dražitel: 12695

Pod Přivýšinou u Jičína
olej na kartonu, 20, 5 x 29, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1900, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 105 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2019  22:15:00

do aukce Září 2020.