9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do vánoční aukce 2019.

Číslo položky: 13141
Poslední dražitel: 13177

Pod Přivýšinou u Jičína
olej na kartonu, 20, 5 x 29, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1900, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Aktuální cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2019  21:55:00

do vánoční aukce 2019.