Probíhá příjem předmětů do aukce Září 2020.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE ZÁŘÍ 2020

Číslo položky: 13136
Poslední dražitel: 11653

Pouliční umělec
barevná litografie, 32 x 26, 5 cm, poškozená adjustace, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 65/70, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 7 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2019  21:55:00

do aukce Září 2020.