9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do vánoční aukce 2019.

Číslo položky: 13136
Poslední dražitel: 13238

Pouliční umělec
barevná litografie, 32 x 26, 5 cm, poškozená adjustace, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 65/70, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2019  21:45:00

do vánoční aukce 2019.