9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do vánoční aukce 2019.

Číslo položky: 13134
Poslední dražitel: 13671

Pytlák
olej na překližce, 50 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Aktuální cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2019  21:50:00

do vánoční aukce 2019.