9 300 000 Kč

PŘÍJEM PŘEDMĚTŮ DO AUKCE ČERVEN 2020 POKRAČUJE.

telefonicky s Vámi dohodneme schůzku u nás v galerii nebo u Vás doma.

Číslo položky: 13128
Poslední dražitel: 12951

Dívka v šátku
akvarel na papíře, 32 x 20, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozen, zaskleno, pasparta, věnování od autora, datováno 1943
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2019  21:55:00

do aukce Červen 2020.