9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do únorové aukce 2020.

Číslo položky: 13005
Poslední dražitel: 13688

Tichá zátoka
olej na plátně, 110 x 140 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 105 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2019  22:25:00

do únorové aukce 2020.