Probíhá příjem předmětů do vánoční aukce 2019.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do vánoční aukce 2019.

Číslo položky: 12990
Poslední dražitel: 11058

Malý Václav (1874 - 1935)

Motiv z Chodska
olej na kartonu, 26, 5 x 34, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2019  20:55:00

do vánoční aukce 2019.