9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do vánoční aukce 2019.

Číslo položky: 12975
Poslední dražitel: 13057

olej na kartonu, 48, 5 x 65 cm, rámováno, nepůvodní rám, karton a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Aktuální cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2019  21:30:00

do vánoční aukce 2019.