Přijímáme předměty do únorové aukce 2020.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 12654
Poslední dražitel: 13347

Radimský Václav (1867 - 1946)

Slepé rameno
olej na kartonu, 70 x 97 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 260 000 Kč
Dosažená cena: 265 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2019  22:05:00

do únorové aukce 2020.