Předaukční výstava únorové aukce probíhá pro zaregistrované dražitele do 27. 2. 2020 každé pondělí až čtvrtek 9 - 12 a 13 - 16  hod.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do dubnové aukce 2020.

Číslo položky: 12941
Poslední dražitel: 11102

Krajina s břízami
olej na kartonu, 30 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2019  21:15:00

do dubnové aukce 2020.