9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do vánoční aukce 2019.

Číslo položky: 12937
Poslední dražitel: 12698

Před bouří ve žních (pohled ku Včelákovu)
olej na plátně, 106 x 135, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 61 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2019  21:10:00

do vánoční aukce 2019.