Probíhá příjem předmětů do vánoční aukce 2019.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do vánoční aukce 2019.

Číslo položky: 12928
Poslední dražitel: 13504

Červnový den
olej na plátně, 70 x 90 cm, rámováno, rám silně poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 77 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2019  22:10:00

do vánoční aukce 2019.