9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce září 2019.

Číslo položky: 12917

Hlavsa Lutobor (1924 - 2015)

Moderní kompozice
olej na plátně, 30 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1963, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Aktuální cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2019  21:35:00

do aukce září 2019.