9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce září 2019.

Číslo položky: 12910
Poslední dražitel: 12985

Letní krajina - Partie z Vysočiny
olej na plátně, 20 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1961, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Aktuální cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2019  22:00:00

do aukce září 2019.