Přijímáme předměty do únorové aukce 2020.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 12908
Poslední dražitel: 11695

Nesignováno (B. Havránek ?)

kombinovaná technika na papíře, 31, 5 x 46, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, papír poškozen, v pravé části natržen, přeložky, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2019  20:35:00

do únorové aukce 2020.