9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce září 2019.

Číslo položky: 12908

Nesignováno (B. Havránek ?)

kombinovaná technika na papíře, 31, 5 x 46, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, papír poškozen, v pravé části natržen, přeložky, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2019  20:25:00

do aukce září 2019.