Probíhá příjem předmětů do vánoční aukce 2019.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do vánoční aukce 2019.

Číslo položky: 12900
Poslední dražitel: 10736

Ilustrace ke knize "Dvě sombréra"
olej na kartonu, 31 x 35 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 300 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2019  23:15:00

do vánoční aukce 2019.