9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce září 2019.

Číslo položky: 12890
Poslední dražitel: 10993

Tanečnice
olej na plátně, 81 x 67 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Aktuální cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2019  21:55:00

do aukce září 2019.