Probíhá příjem předmětů do červnové aukce 2019.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce září 2019.

Číslo položky: 12857
Poslední dražitel: 12947

Přímořská krajina
olej na plátně, 80 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Aktuální cena: 51 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2019  21:55:00

do aukce září 2019.