Probíhá příjem předmětů do červnové aukce 2019.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce září 2019.

Číslo položky: 12854
Poslední dražitel: 13436

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

Pohled na vesnici
olej na plátně, 50 x 73 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Aktuální cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2019  22:00:00

do aukce září 2019.