Probíhá příjem předmětů do vánoční aukce 2019.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do vánoční aukce 2019.

Číslo položky: 12769
Poslední dražitel: 12289

Desetidukát 1931 R

Au 986/1000, průměr 42 mm, váha 34, 884 g, rok 1931, vroubkovaná hrana, na hranách mírně oťuky, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 80 000 Kč
Dosažená cena: 245 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2019  22:05:00
Číslo položky: 12773
Poslední dražitel: 13212

100 Frank "Anděl - Génius"

Republique Francaise, Au 900/1000, průměr 35 mm, váha 32, 262 g, rok 1886, poškozeno
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 24 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12783
Poslední dražitel: 13396

Pětidukát 1929

Au 986/1000, průměr 34 mm, váha 17,455 g, rok 1929, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 99 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 12785
Poslední dražitel: 13221

Svatováclavský dukát

Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2019  21:50:00
Číslo položky: 12822
Poslední dražitel: 12676

200. výročí bitvy u Slavkova

Au 999,9/1000, průměr 37 mm, váha 31,1 g, hrana hladká, čílovaná (č. 193), náklad 200 ks, rok 2005
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 30 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 12823
Poslední dražitel: 12327

Jsem ražen z Českého kovu - Dvoudukátová medaile

Au 986/1000, průměr 22 mm, váha 6, 89 g, vroubkovaná hrana, rok 1928, hrany mírně poškozeny
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12778
Poslední dražitel: 12435

Zoubek Olbram (1926 - 2017)

Eva a had v ráji
reliéf, cín, zlaceno, 15 x 14, 5 cm, značeno na zadní části, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2019  21:45:00
Číslo položky: 12824
Poslední dražitel: 12329

Svatováclavský dukát

Au 986/1000, průměr 19, 75 mm, váha 3, 4 g, rok 1923, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 15 400 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2019  21:40:00
Číslo položky: 12707
Poslední dražitel: 13038

Desetikoruna 1848 - 1908

Au 900/1000, průměr 19 mm, váha 3,387 g, k 60. výročí nastoupení vlády F. Josefa I., mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2019  21:30:00
Číslo položky: 12710
Poslední dražitel: 13461

10 Korona (Uherská ražba)

Au 900/1000, průměr 19 mm, váha 3, 36 g, rok 1901, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2019  21:20:00

do vánoční aukce 2019.