9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce červen 2019.

Číslo položky: 12778

Zoubek Olbram (1926 - 2017)

Dívka a had v ráji
reliéf, cín, zlaceno, 15 x 14, 5 cm, značeno na zadní části, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2019  21:10:00
Číslo položky: 12773

100 Frank "Anděl - Génius"

Republique Francaise, Au 900/1000, průměr 35 mm, váha 32, 262 g, rok 1886, poškozeno
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Aktuální cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2019  21:55:00
Číslo položky: 12769
Poslední dražitel: 13094

Desetidukát 1931 R

Au 986/1000, průměr 42 mm, váha 34, 884 g, rok 1931, vroubkovaná hrana, na hranách mírně oťuky, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 80 000 Kč
Aktuální cena: 81 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2019  22:00:00

do aukce červen 2019.