9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce září 2019.

Číslo položky: 12748
Poslední dražitel: 12980

Panáky u Knížnic
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 39 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2019  22:25:00

do aukce září 2019.