Probíhá příjem předmětů do červnové aukce 2019.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce září 2019.

Číslo položky: 12821
Poslední dražitel: 12868

Dvorský Bohumír (1902 - 1976)

Stromy (cesta u Rýmařova)
olej na plátně, 52 x 92 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2019  22:05:00

do aukce září 2019.