Probíhá příjem předmětů do aukce září 2019.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce září 2019.

Číslo položky: 12815
Poslední dražitel: 11639

olej na plátně, 50 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2019  21:25:00

do aukce září 2019.