Probíhá příjem předmětů do červnové aukce 2019.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce září 2019.

Číslo položky: 12811
Poslední dražitel: 13433

Ehrlich Láďa (1886 - 1965)

Jadranské pobřeží
olej na kartonu, 53 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2019  21:25:00

do aukce září 2019.