Probíhá příjem předmětů do červnové aukce 2019.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce červen 2019.

Číslo položky: 12809
Poslední dražitel: 12689

Kučera Miroslav (1910 - ?)

Chalupy na Šumavě
olej na lepence, 33 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2019  20:55:00

do aukce červen 2019.