9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce červen 2019.

Číslo položky: 12745
Poslední dražitel: 13372

Chalupa v zimě
olej na kartonu, 66, 5 x 87 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD a LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2019  21:20:00

do aukce červen 2019.