Probíhá příjem předmětů do dubnové aukce 2019.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do jarní aukce 2019.

Číslo položky: 12605

Nečitelně signováno (Rykr Z. ?)

Procházka
akvarel na papíře, 61 x 76 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.4.2019  20:55:00

do jarní aukce 2019.