9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce červen 2019.

Číslo položky: 12600
Poslední dražitel: 12932

Konvolut 4 ks leptů
"Mystérium času", "Motýl a dívka", "Mušle", "Daniela", rozměry cca 20 x 14, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Dosažená cena: 34 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.5.2019  21:10:00

do aukce červen 2019.