9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce červen 2019.

Číslo položky: 12599
Poslední dražitel: 12931

Konvolut 2 ks leptů
1) "Toccata", 49 x 33 cm, 97/150, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou, 2) "Simonetta", 49 x 33 cm, varianta s kresbou, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 700 Kč
Dosažená cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.5.2019  21:25:00

do aukce červen 2019.