Probíhá příjem předmětů do dubnové aukce 2019.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do jarní aukce 2019.

Číslo položky: 12599
Poslední dražitel: 10286

Konvolut 2 ks leptů
1) "Toccata", 49 x 33 cm, 97/150, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou, 2) "Simonetta", 49 x 33 cm, varianta s kresbou, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 700 Kč
Aktuální cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.5.2019  20:25:00

do jarní aukce 2019.