9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce červen 2019.

Číslo položky: 12520
Poslední dražitel: 12870

Zimní Praha
olej na plátně, 76 x 96 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, datováno 1957, signováno LD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.5.2019  22:25:00

do aukce červen 2019.