Probíhá příjem předmětů do dubnové aukce 2019.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do jarní aukce 2019.

Číslo položky: 12520
Poslední dražitel: 13063

Zimní Praha
olej na plátně, 76 x 96 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, datováno 1957, signováno LD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Aktuální cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.5.2019  21:50:00

do jarní aukce 2019.