Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 12076
Poslední dražitel: 10473

Svatováclavský dukát

Au 986/1000, průměr 19, 75 mm, váha 3, 49 g, rok 1925, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Aktuální cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  20:10:00
Číslo položky: 12079
Poslední dražitel: 10475

Svatováclavský dukát

Au 986/1000, průměr 19, 75 mm, váha 3, 49 g, rok 1926, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Aktuální cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  20:20:00
Číslo položky: 12080
Poslední dražitel: 10476

Svatováclavský dukát

Au 986/1000, průměr 19, 75 mm, váha 3, 49 g, rok 1924, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  20:30:00
Číslo položky: 12075
Poslední dražitel: 10472

Svatováclavský dukát

Au 986/1000, průměr 19, 75 mm, váha 3, 4 g, rok 1928, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Aktuální cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  20:45:00
Číslo položky: 12062
Poslední dražitel: 10462

Svatováclavský dukát

Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  20:50:00
Číslo položky: 12056
Poslední dražitel: 12626

Myslbek Josef Václav (1848 - 1922)

Oddanost
výška 59 cm včetně podstavce, patinovaný bronz, mramorový podstavec, značeno v dolní části, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  21:00:00