Vánoční otevírací doba:
24. - 26. 12. 2018 - ZAVŘENO
31. 12. 2018 - 1. 1. 2019 - ZAVŘENO

9 300 000 Kč

Číslo položky: 12097
Poslední dražitel: 10716

Svatováclavský dukát

Au 986/1000, průměr 19, 75 mm, váha 3, 49 g, rok 1929 R, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 42 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  22:10:00
Číslo položky: 12174
Poslední dražitel: 12599

Dvoudukát 1930 RRR

Au 986/1000, průměr 25 mm, váha 6,982 g, rok 1930, mírně poškozeno, místy skvrny
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 215 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  21:55:00
Číslo položky: 12266
Poslední dražitel: 12856

Jsem ražen z Českého kovu - Dvoudukátová medaile

Au 986/1000, průměr 22 mm, váha 6, 89 g, vroubkovaná hrana, 1918 - 1928, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12100
Poslední dražitel: 12775

Svatováclavský dukát

Au 986/1000, průměr 19, 75 mm, váha 3, 49 g, rok 1933, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  21:30:00
Číslo položky: 12190
Poslední dražitel: 12775

Dukát - Zikmund Lucemburský 1387 - 1437

Au 986/1000 ?, průměr 21 mm, váha 3,49 g, poškozeno
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 8 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  21:25:00
Číslo položky: 12173
Poslední dražitel: 10429

Trojský kůň
výška 26 cm, pálená hlína, malováno, poškozeno, v dolní části odpadlý kousek cca 5 cm, značeno v dolní části, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  21:15:00
Číslo položky: 12206
Poslední dražitel: 10938

20 Kronen

typ V., Au 900/1000, průměr 21 mm, váha 6, 77 g, rok 1894, poškozeno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12056
Poslední dražitel: 12543

Myslbek Josef Václav (1848 - 1922)

Oddanost
výška 59 cm včetně podstavce, patinovaný bronz, mramorový podstavec, značeno v dolní části, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 44 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  21:00:00
Číslo položky: 12062
Poslední dražitel: 12711

Svatováclavský dukát

Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12207
Poslední dražitel: 12814

Dukát - Franc Josef

typ IV., Au 986/1000, průměr 20 mm, váha 3, 49 g, rok 1897, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  20:55:00