Vánoční otevírací doba:
24. - 26. 12. 2018 - ZAVŘENO
31. 12. 2018 - 1. 1. 2019 - ZAVŘENO

9 300 000 Kč

Číslo položky: 12226
Poslední dražitel: 10492

Milenci na lavičce
barevná litografie, 40 x 50 cm, nerámováno, pasparta, 65/80, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2018  20:55:00