9 300 000 Kč

Číslo položky: 11890
Poslední dražitel: 12197

Baletka
olej na plátně, 95, 5 x 63, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 399 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2018  21:55:00