9 300 000 Kč

Číslo položky: 10876
Poslední dražitel: 10260

Mařatka Josef (1874 - 1937)

Políbení
plastika, slitina, výška 22 cm, mírně poškozeno, značeno v dolní části J. Mařatka
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.3.2018  20:40:00
Číslo položky: 10875
Poslední dražitel: 10259

Mařatka Josef (1874 - 1937)

Milenci
plastika, slitina, výška 15 cm, značeno v dolní části J. Mařatka
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.3.2018  20:30:00