9 300 000 Kč

Číslo položky: 9994
Poslední dražitel: 10485

20 Kronen

Au 900/1000, průměr 21 mm, váha 6,775 g, typ V., rok 1893, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2017  22:00:00
Číslo položky: 9975
Poslední dražitel: 11068

Svatováclavský dukát

Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2017  21:50:00
Číslo položky: 9976
Poslední dražitel: 8654

20 Kronen

Au 900/1000, průměr 21 mm, váha 6,775 g, typ V., rok 1894, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9926
Poslední dražitel: 10437

Svatováclavský dukát

Au 986/1000, průměr 19,75 mm, váha 3,49 g, rok 1933, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2017  21:45:00
Číslo položky: 9928
Poslední dražitel: 11034

20 Kronen

Au 900/1000, průměr 21 mm, váha 6,775 g, typ V., rok 1897, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2017  21:40:00
Číslo položky: 9882
Poslední dražitel: 11001

Dvacetidolar

Au 900/1000, průměr 34 mm, váha 33,42, hrany mírně poškozeny, rok 1908
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2017  21:30:00
Číslo položky: 9883
Poslední dražitel: 8904

4 Dukát

Au 986/1000, průměr 39, 5 mm, váha 16,18 g, mírně poškozeno, rok 1915, zasazeno v obruči
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2017  21:20:00
Číslo položky: 9871
Poslední dražitel: 10992

Dukát - Franz Josef I.

Au 986/1000, průměr 20 mm, váha 3,49 g, rok 1875, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2017  21:15:00
Číslo položky: 9873
Poslední dražitel: 10590

Zoubek Olbram (* 1926 - 2017)

Hlava dívky
reliéf, 15, 5 x 15, 5 cm, cín, zlaceno, značeno na zadní straně, mírně poškozeno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 13 800 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2017  21:10:00
Číslo položky: 9881
Poslední dražitel: 10865

4 Dukát

Au 986/1000, průměr 39, 5 mm, váha 13,96 g, mírně poškozeno, rok 1915
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč