9 300 000 Kč

Číslo položky: 9748
Poslední dražitel: 11016

Stokoruna - Franc Josef

Au 900/1000, průměr 37 mm, váha 33,875 g, mírně poškozeno, rok 1911
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 85 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 11.5.2017  21:40:00
Číslo položky: 9747
Poslední dražitel: 10136

Dvoudukát

Au 986/1000, průměr 25 mm, váha 6,982 g, rok 1931, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 46 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 11.5.2017  21:20:00
Číslo položky: 9746
Poslední dražitel: 10136

Stokoruna - Franc Josef

Au 900/1000, průměr 37 mm, váha 33,875 g, k 60. výročí nastoupení vlády France Josefa I.
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 196 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 11.5.2017  21:10:00
Číslo položky: 9650
Poslední dražitel: 10947

Svatováclavský dukát

Au 986/1000, průměr 19,75 mm, váha 3,49 g, rok 1930 R, poškozeno, oťuky, zažloutlé skvrny
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 47 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 11.5.2017  21:00:00
Číslo položky: 9741
Poslední dražitel: 10107

Sloupkové hodiny

výška 41 cm, číselník mírně poškozen, arabské číslice, jdoucí? sloupky z alabastru, některé části chybí, čtvrťové bití, poškozeno, značeno ve spodní části "Klier 1870"
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9811
Poslední dražitel: 10055

Pánské kapesní hodinky

Au 585/1000, váha 58, 46 g brutto, průměr 48 mm, zn. Doxa, arabské číslice, nejdoucí, stržený natahovací mechanismus, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.5.2017  20:55:00
Číslo položky: 9649
Poslední dražitel: 10067

Svatováclavský dukát

Au 986/1000, průměr 19,75 mm, váha 3,49 g, rok 1930 R, poškozeno, místy oťuky, zažloutlé skvrny
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 54 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 11.5.2017  20:15:00