Číslo položky: 9117
Poslední dražitel: 9398

Engelmüller Ferdinand (1867 - 1924)

Zahrada v Trojském zámku
olej na plátně, 123, 5 x 155 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nutno restaurovat, signováno LD, datováno 1900, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 520 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2016  22:10:00