9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do vánoční aukce 2019.

Číslo položky: 8736
Poslední dražitel: 10086

Konvolut 1 700 ks pohledů

konvolut 1 700 Ks pohledů, různé státy, převážně 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2016  21:05:00
Číslo položky: 8709
Poslední dražitel: 9189

Michal Gabriel (* 1960)

Postava
výška 53 cm, sádra, malováno, poškozeno, místy naprasklé, značeno zespod, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2016  20:30:00
Číslo položky: 8706
Poslední dražitel: 9856

Pasačka

výška 23 cm, délka 40 cm, chybějící jedna část, mírně poškozeno, značeno ve spodní části Míšeň, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2016  20:10:00
Číslo položky: 8705
Poslední dražitel: 9755

Štursa Jan (1880 - 1925)

Toaleta
výška 38 cm, keramika, glazováno, poškozeno, signováno ve spodní části, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2016  20:00:00

do vánoční aukce 2019.