9 300 000 Kč

Číslo položky: 8706
Poslední dražitel: 9856

Pasačka

výška 23 cm, délka 40 cm, chybějící jedna část, mírně poškozeno, značeno ve spodní části Míšeň, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2016  20:10:00