9 300 000 Kč

PŘÍJEM PŘEDMĚTŮ DO AUKCE KVĚTEN 2020 POKRAČUJE.

telefonicky s Vámi dohodneme schůzku u nás v galerii nebo u Vás doma.

Číslo položky: 7760
Poslední dražitel: 6580

Nesignováno

Relief
bronzový relief připevněný na dřevěné desce, 30 x 72 cm, mírně poškozeno, neznačeno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.10.2015  21:00:00
Číslo položky: 7764
Poslední dražitel: 9093

Štursa Jan (1880 - 1925)

Hlava dívky
výška včetně mramorového podstavce 18, 5 cm, bronz, mírně poškozeno, značeno v dolní části, datováno 1913
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 20 900 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.10.2015  20:40:00
Číslo položky: 7762
Poslední dražitel: 8957

Váza

výška 26, 5 cm, malováno, glazováno, zlaceno, zlato místy otřelé, květinový motiv, úchyty ve tvaru hada, kovová montáž, značeno Míšeň, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.10.2015  20:30:00
Číslo položky: 7763
Poslední dražitel: 9098

Zoubek Olbram (1926 - 2017)

Eva
olovo, cín, zlato, 29, 5 x 21, 5 cm, mírně poškozeno, značeno na zadní straně, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 9 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.10.2015  20:20:00

do aukce Květen 2020.