9 300 000 Kč

PŘÍJEM PŘEDMĚTŮ DO AUKCE KVĚTEN 2020 POKRAČUJE.

telefonicky s Vámi dohodneme schůzku u nás v galerii nebo u Vás doma.

Číslo položky: 7113
Poslední dražitel: 7099

Čert
výška 23 cm, pálená hlína, glazováno, poškozeno, signováno zespod Kutálek, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2014  20:50:00
Číslo položky: 7111
Poslední dražitel: 7606

Rous František Jun. (1872 - 1936)

Jelen se srnou
výška včetně mramorového podstavce 22, 5 cm, plastika, signováno v dolní části, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2014  20:40:00
Číslo položky: 7112
Poslední dražitel: 7968

Novák Josef (1883 - ?)

Slovanský bojovník
výška včetně mramorového podstavce 39 cm, mírně poškozeno, signováno v dolní části, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7107
Poslední dražitel: 8003

Kolář Jiří (1914 - 2002)

Jablko
výška včetně podstavce 12, 5 cm, signováno na podstavci monogramem J. K., datováno 1983
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 11 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2014  20:10:00

do aukce Květen 2020.