Číslo položky: 7040
Poslední dražitel: 8373

Vnitřek chrámu sv. Marka v Benátkách
olej na plátně, 90 x 80 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1913 přípisem na zadní straně vypínacího rámu, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 260 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2014  22:30:00

v PARDUBICÍCH

Pardubice

Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
ST 12. 7.  10 - 16 hod.
ČT 13. 7.  10 - 16 hod.
PÁ 14. 7.  10 - 16 hod.

Více info ZDE