tlacitko menu
Informace pro dražitele

Výstava dražených předmětů zařazených v červnové aukci 2017 bude probíhat od 13. 6. 2017  pondělí - pátek 10:00 - 12:00 a 13:00 - 17:30 hod.

 

Vyberte autora:
Číslo položky:  


Přijímáme předměty do zářijové aukce 2017.

detail
=detail=
Číslo položky: 6257
Poslední dražitel: 7404

Historie příhozů
info-ikon

Zrzavý Jan (1890 - 1977)

více o autorovi...

Pumpa
kombinovaná technika, olej - tempera na papíře, fixováno na překližce, 27 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba mírně poškozena, v dolní části přemalby a podmalby, pod UV lampou viditelné skvrn...
Vyvolávací cena: 395 000 Kč
Dosažená cena: 1 160 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 20.12.2013  22:25:00

Aukční výsledky z minulých aukcí zde >>




Galerie Národní 25 - naše pobočky
PROVIZE Z PRODEJE OD 5%
POČÍTADLO NÁVŠTĚV
TOPlist
Registrovaných dražitelů: pocitadlopocitadlopocitadlopocitadlo


Provize z aukčního a komisního prodeje

od 5 %

Okamžitá platba


v hotovosti za Vaše starožitné předměty a výtvarné umění
Využijte přítomnosti našich znalců
v PARDUBICÍCH
k bezplatnému ohodnocení, koupi
v hotovosti, či přijmu uměleckých
starožitných předmětů a obrazů
do aukce září 2017

Pardubice

Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
-------------------------
ST 12. 7.  10 - 16 hod.
ČT 13. 7.  10 - 16 hod.
PÁ 14. 7.  10 - 16 hod.

Více info ZDE