tlacitko menu
Aukce ostatních starožitností ZDE >>


Vyberte autora:
Číslo položky:  


Přijímáme předměty do jarní aukce 2017.


detail
=detail=
Číslo položky: 6257
Poslední dražitel: 7404

Historie příhozů
info-ikon

Zrzavý Jan (1890 - 1977)

více o autorovi...

Pumpa
kombinovaná technika, olej - tempera na papíře, fixováno na překližce, 27 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba mírně poškozena, v dolní části přemalby a podmalby, pod UV lampou viditelné skvrn...
Vyvolávací cena: 395 000 Kč
Dosažená cena: 1 160 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 20.12.2013  22:25:00

Aukční výsledky zde >>




Galerie Národní 25 - naše pobočky

PROVIZE Z PRODEJE OD 5%

POČÍTADLO NÁVŠTĚV

TOPlist
Registrovaných dražitelů: pocitadlopocitadlopocitadlopocitadlo


Provize z aukčního a komisního prodeje

od 5 %

Okamžitá platba


v hotovosti za Vaše starožitné předměty a výtvarné umění