tlacitko menu
Informace pro dražitele

Výstava dražených předmětů zařazených v červnové aukci 2017 bude probíhat od 12. 6. 2017  pondělí - pátek 10:00 - 12:00 a 13:00 - 17:30 hod.

 

Vyberte autora:
Číslo položky:  


Přijímáme předměty do červnové aukce 2017.

detail
=detail=
Číslo položky: 6257
Poslední dražitel: 7404

Historie příhozů
info-ikon

Zrzavý Jan (1890 - 1977)

více o autorovi...

Pumpa
kombinovaná technika, olej - tempera na papíře, fixováno na překližce, 27 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba mírně poškozena, v dolní části přemalby a podmalby, pod UV lampou viditelné skvrn...
Vyvolávací cena: 395 000 Kč
Dosažená cena: 1 160 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 20.12.2013  22:25:00

Aukční výsledky z minulých aukcí zde >>




Galerie Národní 25 - naše pobočky
PROVIZE Z PRODEJE OD 5%
POČÍTADLO NÁVŠTĚV
TOPlist
Registrovaných dražitelů: pocitadlopocitadlopocitadlopocitadlo


Provize z aukčního a komisního prodeje

od 5 %

Okamžitá platba


v hotovosti za Vaše starožitné předměty a výtvarné umění
Využijte přítomnosti našich znalců
ve  FRÝDKU-MÍSTKU a PŘEROVĚ
k bezplatnému ohodnocení, koupi
v hotovosti, či přijmu uměleckých
starožitných předmětů a obrazů
do aukce červen 2017

Frýdek - Místek

Hotel Richtr
Nádražní 1089
--------------------------------
Čtvrtek 25. 5. 2017   
11 - 16 hod.

Pátek 26. 5. 2017   
11 - 16 hod.
Info ZDE

___________________

Přerov

Hotel Jana
Koliby 2824/2

--------------------------------
Čtvrtek 8. 6. 2017
10 - 17 hod.

Pátek 9. 6. 2017
10 - 17 hod.
Info ZDE