Číslo položky: 6158
Poslední dražitel: 7506

olej na plátně, 95 x 115 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 280 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2013  22:25:00