tlacitko menu
Informace pro dražitele

Připravujeme aukci září.

Předaukční výstava bude probíhat od 4. září 2017

 

Vyberte autora:
Číslo položky:  


Přijímáme předměty do zářijové aukce 2017.

detail
=detail=
Číslo položky: 6157
Poslední dražitel: 7505

Historie příhozů
info-ikon

Kalvoda Alois (1875 - 1934)

více o autorovi...

Břízový háj
olej na plátně, 101 x 159 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, přiložena k náhlédnutí fotogr...
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 313 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2013  22:20:00

Aukční výsledky z minulých aukcí zde >>




Galerie Národní 25 - naše pobočky
PROVIZE Z PRODEJE OD 5%
POČÍTADLO NÁVŠTĚV
TOPlist
Registrovaných dražitelů: pocitadlopocitadlopocitadlopocitadlo


Provize z aukčního a komisního prodeje

od 5 %

Okamžitá platba


v hotovosti za Vaše starožitné předměty a výtvarné umění
Využijte přítomnosti našich znalců
k bezplatnému ohodnocení, koupi
v hotovosti, či přijmu uměleckých
starožitných předmětů a obrazů
do aukce září 2017