tlacitko menu
Informace pro dražitele

Připravujeme vánoční aukci 2017.

 

Vyberte autora:
Číslo položky:  


Přijímáme předměty do vánoční aukce 2017.

detail
=detail=
Číslo položky: 5360
Poslední dražitel: 6637

Historie příhozů
info-ikon

Lada Josef (1887 - 1957)

více o autorovi...

Ponocný
kvaš na papíře, 58 x 36 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1947, na zadní straně krycího kartonu štítek původního vlastníka, přiložena kopie dopisu Josefa Lady původnímu majitel...
Vyvolávací cena: 1 500 000 Kč
Dosažená cena: 1 600 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 19.12.2012  22:00:00

Aukční výsledky z minulých aukcí zde >>




Galerie Národní 25 - naše pobočky
PROVIZE Z PRODEJE OD 5%
POČÍTADLO NÁVŠTĚV
TOPlist
Registrovaných dražitelů: pocitadlopocitadlopocitadlopocitadlo


Provize z aukčního a komisního prodeje

od 5 %

Okamžitá platba


v hotovosti za Vaše starožitné předměty a výtvarné umění
Využijte přítomnosti našich znalců
k bezplatnému ohodnocení, koupi
v hotovosti, či přijmu uměleckých
starožitných předmětů a obrazů
do vánoční aukce 2017