9 300 000 Kč

Číslo položky: 1557
Poslední dražitel: 1820

Váza Löetz

25 cm, sklo vrstvené, leptaný dekor, větvičky modřínu, signováno v dolní části LÖETZ, počátek 20. století
Vyvolávací cena: 18 500 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.3.2007  20:15:00
Číslo položky: 826
Poslední dražitel: 1504

Jezevčík

Porcelán malovaný, glazovaný, zn. Rosenthal, Německo, signováno R. Marcuse, 1. třetina 20. století, výška 17,5 cm
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 1558
Poslední dražitel: 1821

Váza Löetz

9 cm, sklo zelené, iritující, zlaceno, zn. Löetz
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.3.2007  20:10:00
Číslo položky: 1264
Poslední dražitel: 1514

Papoušek

22 cm, zn. Rosenthal, poškozeno, Německo, glazovaný porcelán, malba, zlaceno
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.3.2007  20:00:00