9 300 000 Kč

PŘÍJEM PŘEDMĚTŮ DO AUKCE KVĚTEN 2020 POKRAČUJE.

telefonicky s Vámi dohodneme schůzku u nás v galerii nebo u Vás doma.

Číslo položky: 1738
Poslední dražitel: 1961

Kohout

24, 5 cm, porcelán, značeno nečitelně
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.3.2007  20:50:00
Číslo položky: 815
Poslední dražitel: 1450

Číška

výška 11 cm, sklo čiré dvoustěnné narůžovělé s probrušovaným květinovým dekorem a zlaceným okrajem, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.3.2007  20:40:00
Číslo položky: 1557
Poslední dražitel: 1820

Váza Löetz

25 cm, sklo vrstvené, leptaný dekor, větvičky modřínu, signováno v dolní části LÖETZ, počátek 20. století
Vyvolávací cena: 18 500 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.3.2007  20:15:00
Číslo položky: 826
Poslední dražitel: 1504

Jezevčík

Porcelán malovaný, glazovaný, zn. Rosenthal, Německo, signováno R. Marcuse, 1. třetina 20. století, výška 17,5 cm
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 1558
Poslední dražitel: 1821

Váza Löetz

9 cm, sklo zelené, iritující, zlaceno, zn. Löetz
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.3.2007  20:10:00
Číslo položky: 827
Poslední dražitel: 1144

Štursa Jan (* 15. 5. 1880)

Pálená hlína, zn. Štursa, 20. - 30. léta 20. století, poškozeno, výška 44 cm
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 1638
Poslední dražitel: 1909

Dva jezevčíci

11 cm, plastika, bronz, neznačeno, žulový soll, 20.-30. léta 20. st.
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.3.2007  20:05:00
Číslo položky: 1264
Poslední dražitel: 1514

Papoušek

22 cm, zn. Rosenthal, poškozeno, Německo, glazovaný porcelán, malba, zlaceno
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.3.2007  20:00:00

do aukce Květen 2020.