Číslo položky: 4077
Poslední dražitel: 3652

Čert
výška 26 cm, pálená hlína, glazováno, signováno zespod Kutálek, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 17 500 Kč
Dosažená cena: 24 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2010  20:40:00
Číslo položky: 4017
Poslední dražitel: 4477

Čert
výška 15 cm, pálená hlína, glazováno, signováno zespod Kutálek, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2010  20:25:00
Číslo položky: 4076
Poslední dražitel: 4892

Kazpech
výška 17 cm, délka 30 cm, pálená hlína, glazováno, signováno zespod Kutálek, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 17 500 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2010  20:20:00
Číslo položky: 4018
Poslední dražitel: 3845

Gutfreund Otto (1889 - 1927)

Hlava Dona Quijota
výška 40, 5 cm, bronz, signováno v dolní části, pozdější odlitek, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2010  20:10:00