Číslo položky: 3995
Poslední dražitel: 4097

Sloupkové hodiny s loutnistkou

výška 55 cm, dřevo, zlaceno, ciferník poškozen, nejdoucí, poškozeno, bez kyvadla, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2010  20:10:00