Probíhá příjem předmětů do aukce Září 2020.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE ZÁŘÍ 2020

Číslo položky: 3709
Poslední dražitel: 4813

Empírové hodiny

výška 51 cm, klasicistní empírové hodiny, dřevo, kov, zlaceno, stroj poškozen, nejdoucí
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2010  21:20:00
Číslo položky: 3708
Poslední dražitel: 4576

Štursa Jan (1880 - 1925)

Ležící dívka se psem
výška 9, 5 cm, biskvit, neglazováno, signováno J. Štursa, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2010  21:15:00
Číslo položky: 3694
Poslední dražitel: 4451

Dvě dívky s mužem

výška 20, 5 cm, porcelán, malováno, glazováno, značeno zespod Rosenthal, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2010  21:00:00

do aukce Září 2020.