Číslo položky: 3591
Poslední dražitel: 3463

Myslbek Josef Václav (1848 - 1922)

Sv. Václav
výška 73 cm, plastika, bronz, mramorový podstavec, nesignováno, okolo roku 1900
Vyvolávací cena: 38 000 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.2.2010  20:20:00
Číslo položky: 3586
Poslední dražitel: 4146

Vodník Kalfas
výška 14, 5 cm, pálená hlína, glazováno, signováno zespod Kutálek, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.2.2010  20:05:00